چگونه به آگهی‌های خودم دسترسی پیدا کنم؟

پس از ورود به بخش «دیوار من» قسمتی تحت عنوان «آگهی‌­های من» مشاهده خواهید کرد که در آن می‌توانید تمام آگهی‌های خود را که در صف انتشار بوده و یا در حال حاضر بر روی «دیوار» وجود دارند را مشاهده نمایید.

در صورتی­که آگهی شما به هر دلیلی منتشر نشود و یا به دلیل منقضی شدن و حذف توسط صاحب آگهی از روی «دیوار» برداشته شود، دیگر در صفحه آگهی‌­های من قابل مشاهده نمی‌­باشد. علت حذف آگهی خود را می‌توانید در بخش «چرا آگهی من حذف شده است؟» مطالعه نمایید.

«دیوار» از طریق 3 پلتفرم وبسایت، برنامه گوشی موبایل با سیستم عامل اندروید و ios قابل دسترس و استفاده است. در صورتی که از هرکدام از پلتفرم‌ها اقدام به ثبت آگهی کنید، می‌توانید از سایر پلتفرم‌ها با ورود به حساب کاربری خود نیز به آگهی‌های‌تان دسترسی پیدا نمایید و آن‌ها را مدیریت نمایید. با لمس هرکدام از گزینه‌های زیر می‌توانید نحوه ورود به حساب کاربری را مشاهده نمایید:

دسترسی از طریق برنامه «دیوار» بر روی گوشی‌ها با سیستم عامل اندروید

از نوار پایین برنامه وارد قسمت «دیوار من» شوید، در بالای صفحه قسمتی برای ورود به حساب کاربری وجود دارد. با زدن دکمه «ورود» و ثبت شماره تماسی که با آن آگهی ثبت کرده‌اید و تأیید شماره تماس توسط کد تأییدی که برای شما پیامک می‌شود، وارد حساب کاربری خود می‌شوید. حال از قسمت «آگهی‌های من» می‌توانید تمام آگهی‌هایی که با این شماره تماس ثبت شده است را مشاهده نمایید.

دسترسی از طریق برنامه «دیوار» بر روی گوشی‌ها با سیستم عامل ios (آیفون)

از نوار پایین برنامه وارد قسمت «دیوار من» شوید، در بالای صفحه با زدن دکمه «ورود» و ثبت شماره تماسی که با آن آگهی ثبت کرده‌اید و تأیید شماره تماس توسط کد تأییدی که برای شما پیامک می‌شود، وارد حساب کاربری خود می‌شوید. حال از قسمت «آگهی‌های من» می‌توانید تمام آگهی‌هایی که با این شماره تماس ثبت شده است را مشاهده نمایید.


دسترسی از طریق وب‌سایت «دیوار»

از منوی بالای سایت وارد بخش «دیوار من» شوید؛ در صورتی که وارد حساب کاربری خود در وب‌سایت «دیوار» نشده باشید، با صفحه‌ زیر روبرو می‌شوید:

پس از زدن گزینه «ورود و ثبت‌نام» صفحه زیر باز می‌شود، پس از وارد کردن شماره تماس خود کد تأییدی برای شما ارسال می‌گردد:

پس از وارد کردن کد تأیید و ورود به حساب کاربری خود درصورتی که با شماره تماس وارد شده آگهی منتشرشده بر روی «دیوار» و یا آگهی موجود در صف انتشار داشته باشید می‌توانید آن را مشاهده نمایید:

برای مدیریت آگهی‌های ثبت شده خود نیاز به لینک‌های مدیریتی آن آگهی‌ها دارید. این لینک‌ها پس از ثبت آگهی از طریق ایمیل برای شما ارسال می‌شوند. اما اگر به هر دلیلی به لینک مدیریت آگهی خود دسترسی ندارید، می‌توانید از روش‌های بالا برای وارد شدن به آن‌ها استفاده نمایید.

آیا این جواب سوال شما بود؟