برای من ایجاد مزاحمت شده است

در صورتی که در محیط «دیوار» و در بخش‌های مختلف مزاحمتی برای شما ایجاد شده است با توجه به اینکه این مزاحمت در چت بوده و یا برای شماره تماس و ایمیل شما ایجاد شده است، بخش‌های زیر را مطالعه نمایید:

با ایمیل من آگهی ثبت می‌شود

در صورتی که فردی عمدا یا سهوا، آگهی‌های خود را با آدرس ایمیل شما ثبت می‌کند، ضمن اینکه از طریق دکمه «مدیریت آگهی» در ایمیل «پستچی دیوار» که به آدرس شما ارسال شده است می‌توانید آگهی مربوطه را حذف نمایید؛ همچنین جهت جلوگیری از مزاحمت‌های آتی نیز می‌توانید به لینک "لغو اشتراک" مراجعه کرده و آدرس ایمیل مورد نظر خود را در آن وارد نمایید تا دیگر هیچ آگهی با ایمیل شما ثبت نشود.

شماره تلفن من به اشتباه در یک آگهی ثبت شده است

برای کاهش میزان خطا هنگام درج اطلاعات تماس آگهی، پس از ثبت آگهی برای شماره وارد شده در بخش اطلاعات تماس کد تأییدی به صورت پیامک ارسال شده که تنها در صورت وارد نمودن این کد داخل اپلیکیشن «دیوار» آگهی ثبت شده و در مرحله انتشار قرار خواهد گرفت. با این حال از سه روش زیر ممکن است، سهوا یا عمدا برای شماره شما مزاحمت ایجاد شود:

  • ثبت شماره شما در متن آگهی،
  • انتقال (دایورت) تماس‌‌های ثبت‌کننده آگهی بر روی شماره شما،
  • استفاده از دستگاهی که شما قبلا با شماره خود در آن وارد حساب کاربری دیوارتان شده‌اید،

در صورت بروز هر یک از موارد بالا، از همان خط با شماره پشتیبانی «دیوار» با شماره 43000300-021 تماس حاصل نموده و موضوع را بیان نمایید. اطمینان داشته باشید که در کم‌ترین زمان ممکن اقدامات لازم برای اصلاح خطای پیش آمده انجام خواهد گرفت.

همچنین در صورتی که تمایل دارید هیچ آگهی با شماره تلفن همراه شما ثبت نشود می‌توانید به لینک "لغو اشتراک" مراجعه کرده و شماره تلفن خود را در آن وارد نمایید تا لینک لغو اشتراک برای شما پیامک شود.

در قسمت چت برای من ایجاد مزاحمت شده است

اگر در قسمت چت «دیوار» برای شما ایجاد مزاحمت شده است، شخص مورد نظر را مسدود نمایید. شما می‌توانید به هر یک از دلایل زیر کاربر مزاحم را مسدود نموده و علت آن را جهت ثبت و پیگیری در سیستم را ثبت نمایید:

  • رفتار غیراخلاقی و توهین‌آمیز: مواردی شامل فحش و توهین، پیشنهاد دوستی، ارسال تصاویر نامناسب و پیام‌هایی که ایجاد مزاحمت می‌کند.
  • تبلیغ می‌کند: ارسال بی‌دلیل پیام‌های تبلیغاتی، سایت و کانال و درخواست معاوضه.
  • اطلاعات نادرست می‌دهد: مخاطب در راستای انجام معامله اطلاعات نادرستی را در مورد کالا یا شرایط انجام معامله ارائه می‌کند.
  • فکر می‌کنم کلاه‌بردار است: مخاطب کلاهبرداری یا رفتاری مشکوک به کلاهبرداری مانند درخواست بیعانه یا ارسال رسیدهای جعلی انجام می‌دهد.
  • سایر موارد: با استفاده از این گزینه می‌توانید سایر عللی که باعث شده است تا شما کاربر مورد نظر را به عنوان فردی مزاحم مسدود نمایید برای ما ارسال کنید.

گزارش‌های کاربران به صورت سيستماتيک تجميع و بررسي می‌شود و امکان چت کاربران خاطی متناسب با امتیاز منفی‌شان تعلیق یا مسدود می‌شود.

نحوه مسدود کردن را می‌توانید در بخش«چت «دیوار» چیست؟» مطالعه نمایید.

آیا این جواب سوال شما بود؟