چگونه از کد هدیه استفاده کنم؟

کد هدیه در واقع جایگزین مبلغی است که شما پرداخت کرده ولی خدمتی از جانب «دیوار» دریافت نکرده‌اید. برای مثال زمانی که شما قبل از انتشار آگهی مبلغی را پرداخت می‌کنید و آگهی شما به هردلیلی منتشر نمی‌شود کد هدیه­‌ای برای شما به آدرس ایمیلی که در آگهی قرار داده‌اید ارسال می‌گردد.

در هنگام ثبت و یا ارتقای آگهی پنجره‌ای مانند تصویر زیر برای شما به نمایش درمی‌آید.

 در این حالت با انتخاب جعبه هدیه‌ای که روبروی هر گزینه می‌باشد می‌توانید کد هدیه خود را وارد نمایید و خدمت مورد نظر خود را پرداخت نمایید.

کد هدیه تنها برای خدمتی که وجه آن پرداخت شده ولی به شما ارائه نشده است قابل استفاده می‌باشد، برای مثال آگهی خود را در هنگام ثبت «فوری» کرده باشید ولی آگهی شما منتشر نشده باشد، ازکد هدیه‌ای که به ایمیل شما ارسال شده است می‌توانید آگهی دیگری را فوری کنید. توجه داشته باشید که هر کد هدیه مختص همان خدمت است؛ در حقیقت کد هدیه نشانگر خدمت مورد نظر شما است و شارژی در آن وجود ندارد و شما می‌توانید از یک کد هدیه فقط برای دریافت خدمات با همان تعرفه استفاده نمایید.

در صورتی که تمایلی به استفاده از کد هدیه ندارید و می‌خواهید مبلغ پرداخت شده به حساب شما بازگردد، لطفا این موضوع را به پشتیبان‌ها اطلاع دهید تا پیگیری‌های لازم را انجام دهیم. برای این کار می‌توانید یکی از راه‌های تماس تلفنی با پشتیبانی یا ارسال ایمیل را با زدن دکمه ارتباط با پشتیبانی انتخاب نمایید.

آیا این جواب سوال شما بود؟